מרקה ספוות
נדל”ן

מרקה ספוותהיא השותף האידיאלי לסוכנויות שירות מלא, קריאייטיב ומדיה. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם צוותי סוכנות כדי לבנות תוכניות פרסום מנצחות במדיה דיגיטלית וחברתית ולספק קמפיינים אפקטיביים ללקוחות שלך.

עיקרי הדברים

בית מסורתי בן 3 לבנים משופץ לחלוטין ומתוחזק יפה בשכונה יפה. הקומה הראשית כוללת מטבח גדול עם מכשירי SS, משטחי גרניט, אי, חדר ארוחת בוקר וחדר שמירה גדול. המפלס הראשי כולל גם חדר שינה גדול במיוחד. יחידת ההורים בקומה העליונה כוללת חדר שינה גדול עם כיורים כפולים, מקלחת וחדר ארונות. החלק החיצוני כולל חדר שמש הנפתח לסיפון ומשקיף על חצר אחורית פרטית סגורה בגדר פרטיות. לבית הזה יש כל כך הרבה תוספות ושפע של מקום ויש לו שדרוגים רבים – גג חדש, יחידת AC חדשה, דוד מים חדש, מטבח וסיפון משופצים לחלוטין, וחדר שינה בקומה התחתונה. חדר האמבטיה בקומה הראשונה שופץ במיוחד כדי להיות נגיש לנכים. בואו להתאהב בנכס המשופץ לחלוטין.

פרויקטים דומים

קהילת קולייר הייטס ההיסטורית נמצאת במרחק של כמה יציאות ממרכז העיר אטלנטה. נגיש לכבישים מהירים; I20, I285 ו-I85. אם תרצו לעבוד ולשחק במרכז העיר אטלנטה, אתם נמצאים במרחק של פחות מ-7.5 מיילים מהכל. מרחק הליכה למרתה. הבית המקסים הזה נעים ומיוחד.

ברכו את החברים שלכם והתיישבו זמן מה על המרפסת הקדמית של כיסא הנדנדה של יופי הקסם הדרומי הזה! החווה המדהימה הזו שוכנת בשלווה על מגרש מעוצב להפליא בשכונה נחשקת עם תחלופה מועטה. מיקום מעולה המתגאה בגישה נוחה מרחק הליכה למסעדות/ברים, חנויות, מכולת, גינת כלבים, פארק משאיות אוכל ועוד הרבה יותר!

בנייה עירונית עכשווית 2022 באוקלנד סיטי המבוקשת/ווסט אנד עם פריסה פתוחה וגימורים מותאמים אישית. תאורת חוץ מעברית. גימורי פנים יוקרתיים, כולל מטבח גורמה של שפים הכולל מכשירי SS, ארונות סגורים בהתאמה אישית 42′ ומגירות סגירה רכה, משטחי קוורץ, שולחן אי קוורץ נהדר להכנה לבישול ולאירוח.