ג’ואל סילבר היה אחראי לכמה מהזיכיונות הגדולים של הוליווד, כולל “המטריקס”, “Die Hard”, “Predator” ו-“נשק קטלני”.

אז אפשר להבין שהמפיק האגדי נמשך לנדל”ן מאוד משפריץ בסגנון הוליוודי.

ההפקה האחרונה שלו היא רישום של אחוזה בצבע אלמוגים בשטח של 25,000 רגל מרובע במעגל ברנטווד היוקרתי של לוס אנג’לס. זה בשוק תמורת 52 מיליון דולר.

הטוויסט בעלילה הוא שהמוצר הזה יצא ומחוץ לשוק במהלך השנים האחרונות. הוא נרשם בהתחלה תמורת 77.5 מיליון דולר ב-2020, ולאחר מכן 75 מיליון דולר ב-2021. הנכס היוקרתי נרשם מחדש ב-30 באוגוסט תמורת 49 מיליון דולר – כשהמחיר עלה ל-52 מיליון דולר כבר למחרת.

ייצור כסף חתימה
האחוזה בשטח 4.56 דונם היא ייצור סילבר ייחודי. הוא קנה את הנכס תמורת 3.3 מיליון דולר בשנת 1988. הוא הרס את הבית הקיים, ואז בנה את האחוזה המודרניסטית הזו שתוכננה על ידי האדריכל המקסיקני ריקרדו לגורטה.

פרטים מעניינים כוללים את עמודי האבן ברוטונדה מוארת, קורות עץ חצובות גס ותקרת חדר אוכל מדורגת שנראית כאילו נוצרה בהשראת פירמידות המאיה.

פלטת הצבעים נועזת בחלק החיצוני ובפנים, הכוללים מספר ציורי קיר חיים צבועים ביד.

יש כאן הרבה מקום לצוות VIP וצוות, שכן האחוזה העצומה כוללת שמונה חדרי שינה ו-10 אמבטיות. בין חדרי השינה יש סוויטות ראשוניות כפולות עם חדר ארונות, חדרי רחצה מעוטרים משיש ומאורה משותפת.

בחוץ יש גנים שופעים, מדשאות ירוקות רחבות ידיים, מגרש מוטורי גדול, בריכת השתקפות, בריכת שחייה וסיפונים רבים, חלקם עם חדרי אוכל מחוממים.

מתקנים יוקרתיים אחרים כוללים כניסה לאטריום מפוארת, ספרייה, משרד, מרכז כושר עם סאונות יבשות ורטיבות וקולנוע ביתי מפואר. אפשר היה לצפות ללא פחות.

סילבר, בן 70, החזיק ושיפץ שני בתים מפורסמים של פרנק לויד רייט.

שלל להיטי הקופות של סילבר כוללים גם את “48 שעות”, “קסאנאדו”, “דג חרב”, “V for Vendetta” ו”שרלוק הולמס”.

 

יוסי רבה השמה | יוסי רבה חללי עבודה | יוסי רבה יוטיוב | יוסי רבה ביטוחים | יוסי רבה לינקדין